Пенсіонер проти СБУ. Хто кого?

В п’ятницю, 27 березня 2015 року, під будівлею СБУ на вулиці Володимирській відбувся індивідуальний пікет. Київський пенсіонер Олександр Щоголєв заявив свою позицію відносно діяльності одіозного відомства, повісивши на себе два плакати – «СБУ – й досі інструмент політичної розправи» та «СБУ й досі виконує політичні замовлення», та прогулюючись з ними вздовж головної будівлі СБУ.

sbuSa

На думку колишнього підприємця Служба безпеки України бере участь в замовленій травлі керівництва Торгівельно-промислової палати України. Згідно наведених Щоголєвим фактів, хтось імітує «гнів народу», замовляючи численні мітинги під стінами ТПП, а одночасно з цим СБУ веде проти голови палати кримінальну справу, в основу якої покладені дрібні порушення в податковій звітності.
«Хіба ми всі не розуміємо, що голову ТПП Чижикова просто хтось намагається усунути з посади, а службу безпеки при цьому використовують як інструмент залякування?! – розповідає хоробрий мітингувальник. – Мені набридло боятися КГБ! Набридло дивитися, як всі все розуміють, але бояться сказати! Я гадки не маю, хто такий Чижиков. Але я обурений тим, що одні чиновники прибирають інших руками СБУ! В кінці кінців СБУ існує на наші податки, нехай займаються чим мають!»
Пан Олександр роздавав саморобні листівки та закликав перехожих підписати відповідну петицію пану Наливайченку, поки до нього не вийшли співробітники відомства та не завели під руки в приймальню. Як з’ясувалося, без жодного насильства пікетувальнику запропонували звернутися через канцелярію з офіційною письмовою вимогою надати роз’яснення щодо діяльності СБУ по вказаних фактах. Тим часом плакати пана Олександра одиноко стояли біля входу в будівлю, викликаючи незадоволення співробітників відомства.

sbuSa2

Треба відзначити, що таким чином сбушники виконали свою місію – пікет прибрали, але Олександр Щоголєв заявляє, що неодмінно продовжить свою акцію, якщо не отримає зрозумілої відповіді на поставлені питання.

Станом на сьогодні, Олександр Щоголєв вже тритижні, як мав за законом отримати офіційну відповідь СБУ на свій офіційний запит, який був поданий 25.03.2015.

Ох, щось нам підказує, що наступним кроком відчайдушного пенсіонера буде не пікет, а щось серйозніше…