Рішуче «ні!» податковим пацюкам на Майдані Незалежності

На головній площі країни українські підприємці знов дали бій податковій міліції

10

Як відомо, з 22 квітня триває бойовий всеукраїнський протест членів Торгово-промислової палати України за повну ліквідацію в країні податкової міліції. Про це ми з усіма подробицями писали в нашому минулому матеріалі «Скасувати податкових пацюків на службі рейдерів!» Чесні українські бізнесмени сповнені рішучості довести до кінця свою благородну справу – раз і назавжди позбутися чи не головних руйнаторів вітчизняного підприємництва – податкових міліціянтів, які всілися на шию підприємців та фактично існують за рахунок наших з вами податків та нахабного, майже нічим не прикритого хабарництва. І от 14 травня на Майдані Незалежності під відомим вже гаслом «Геть податкових пацюків!» спалахнула масштабна акція з метою захисту вітчизняного бізнесу від податкового геноциду. Її відвідав наш кореспондент.

 «Маленьке» непорозуміння з колегами пацюків

Ще до початку акції я стаю свідком прикрої події. Підходить до організаторів такий собі молодик з обличчям, не переобтяженим інтелектом, та й видає перл:

  • Так, дозвіл на проведення протесту у вас є, бачу. А от де ваш дозвіл на встановлення палатки? То ж палатку я вам ставити не дозволю. Поставите, одразу демонтую!

Це був, звичайно ж, колега податкових пацюків – тільки міліціянт з Шевченківського райуправління. Віддалений «родич», щоправда. Адже він-то до МВС належить. А податкові пацюки – до Державної фіскальної служби.

А на вулиці хлюскотів нудний холодний дощ. Втім, «колегу» податківців це не зупинило. Мовляв, проводьте акцію. А баннери (дарма, що важкі!) тримайте в руках.

Зрештою, протестувальники довели, що вміють знаходити компроміс.

  • Це звичайний бюрократизм нашої правоохоронної системи, ‑ каже учасниця протесту Ганна. – Дозвіл на акцію від Київської держадміністрації ми отримали. Та якось «забули» чиновники видати ще й дозвіл на встановлення палатки. І ось тепер, мовляв, звертайтеся до «Благоустрою» за дозволом на палатку. Але ми вирішили піти мирним шляхом. Палатку встановлювати не будемо, а просто розмістимося під стелою на честь Незалежності України. Я так гадаю, що шевченківські «родичі» наших пацюків знали, про що йдеться на акції. То й вирішили, мабуть, не українських підприємців підтримати, а «колег» з податкової.

Нахлібників-терористів‑ геть!

Як і на кожній щоденній відтепер акції, протестувальники зібралися на головному київському майдані, щоб висловити своє обурення та недовіру податковій міліції. Як такому підрозділу ДФС, що став знаряддям замовного рейдерського дійства. Як такому підрозділу, що постійно цькує та знищує підприємництво в Україні. Ось вже два роки чесні українські бізнесмени, члени ТПП України масово потерпають від шаленого тиску податкових міліціянтів, від безпідставного процесуального терору, від незаконних обшуків, допитів, нескінченних надуманих кримінальних справ, які із завидною постійністю доводиться відправляти в архів. Та знов і знов вони поновлюються. І знов і знов закриваються.

Нагадуємо, замовником отого нахабного податково-прокурорського тролінгу є екс-депутат від БЮТ, одеський рейдер, «жиган в крокодилячій куртці» Олександр Дубовий, що мешкає зараз на Печерських пагорбах, відбирає в киян земельні ділянки та відчайдушно рветься до керівного крісла Торгово-промислової палати України.

Отож, на думку українських підприємців, настав час покласти край корупції та свавіллю в податковій міліції. Не дати податковим пацюкам роздерибанити українське підприємництво й тим самим остаточно підтримати та захистити український бізнес, чесні надходження до державного бюджету, створення нових робочих місць для простих людей.

  • Ми не дарма сьогодні зібралися на Майдані, ‑ каже мені член ТППУ, столичний підприємець Олександр Щоголєв. – Сьогодні вихідний день, й навіть в підприємців, які зазвичай працюють з ранку до смеркання є вільний час, щоб приєднатися до наших вимог. Сьогодні кожний бажаючий зможе підійти до нас та висловити своє ставлення до того, що ми робимо.

А вимагають підприємці від керівників держави, як відомо, повного та невідкладного скасування податкової міліції в Україні. До речі, на відміну від попередньої акції, на якій мені довелося побувати, окрім плакатів «Геть податкових пацюків!» та інших майоріли державні жовто-блакитні стяги України, з гучномовця лунали пісні у виконанні українських артистів. Запам’яталися слова однієї пісні:

                               «Я не хочу бути Героєм України, бо не цінує героїв моя країна!»

11

На мій погляд, все ж українські підприємці і є справжніми героями України, адже в нестерпних умовах податково-прокурорського замовного рейдерського свавілля дають бій податковим пацюкам у законі.

А відтак, і символіка акції протесту була на Майдані особливою. Ну, от, як бачите на фото хіба не вдале дотепне рішення – отой товстий величезний пацюк всередині відомого автомобільного знаку «Стоп»? Працював біля стели відкритий мікрофон. Весь час до нього підходили люди, дякували, ставили підписи під вимогою закрити раз і назавжди податкову міліцію. Вже на сьогоднішній день зібрано кілька сотень підписів лише по Києву. Бо організатори акції доступно доводили: в Україні й без того цілих п’ять підрозділів МВС виконують податкові функції. А податкові міліціянти – то зайвий й дуже шкідливий баласт.

Та й справді. Корисність будь-якої людини для суспільства, пояснюють підприємці, вимірюється тою додатковою вартістю, яку вона створює. Тобто, прибутком, який людина своє діяльністю приносить суспільству. І от маємо податкову міліцію. Величезна кількість людей ходить на роботу, їм держава платить зарплату. Зрозуміло, з чого – за наших з вами податків, з податків підприємців. Плюс приміщення, оргтехніка, комунікації, що їх теж утримує держава. Ми з вами, громадяни України.

А от щодо прибутку-то як? Отой нескінченний терор по відношенню до підприємців, обшуки, допити, перевірки… І бізнес вже не працює нормально. Бізнес занепадає, він вже мало приносить справжнього прибутку державі. Олігархи я к не платили податки, так і не платять. За словами учасника акції, столичного підприємця Богдана Цимейка, тільки по Києву сотні тисяч цигарок продаються без акцизів! Оточення олігархів теж не платить податки. До того ж, стверджують незалежні юристи, кримінальна відповідальність за ухилення від сплати податків усього лише невеликий штраф.

То ж уявіть собі, справжній злочинець вкрав 100 мільйонів гривень. То що йому не сплатити 350 гривень штрафу? Нічого собі прибуток до держбюджету від діяльності податкових міліціянтів!

Отже, маємо на виході деструктивну структуру, яка тільки розтринькує бюджет й нищить українське підприємництво.

А значить, її треба скасувати!

Удар по банкірам-лихварям та пацюкам-податківцям від Богдана Цімейка

12

Особисто мене найбільш вразив на мітингу пристрасно-емоційний виступ київського підприємця, звичайного власника крамниці доброго українського вина Богдана Цімейка. Отакий собі справжній український дядько, справжній патріот України. Багато про що наболіле говорив Богдан Андрійович. Широкою рікою текла з його вуст співуча українська мова. А казав пан Богдан про незавершеність Революції Гідності. Про пасивність та інертність українців, які можуть силою скинути владу та замінити її на ще більших негідників. Й про те, що справжній ворог українців не ззовні, а в наших власних серцях.

А ще розкрив Богдан Андрійович отой страшний й глибинний зв’язок між банкірами-лихварями-олігархами, що ошукали мільйони вкладників в Україні, та корумпованою наскрізь прокурорсько-податково- суддівською системою. Ось вона схема ошукування та грабунку наших громадян:

  • В далекому 1992 році було створено банківську систему України – під олігархів-банкірів, колишніх комсомольських ватажків з недобитого СРСР, ‑ нагадує Богдан Цімейко, який, до речі, представляє й громадську організацію ошуканих вкладників банків. – Що четверга ми стоїмо під станами Національного банку України й вимагаємо від держави повернути наші гроші, вкрадені шахраями, протягом усіх років незалежності України! Залишаємо дітей, онуків й йдемо до Нацбанку. Як відбувався й триває грабунок? Олігарх-лихвар-банкір, бачте, має право користуватися коштами вкладників на поточних рахунках. Це десятки мільярдів гривень! І от бере мерзотник мільярд та кладе в інший банк на депозит! За рік йому в кишеню набігає від відсотків 300 мільйонів! Його ж власний банк, звичайно, банкрутує, бо треба ж виплачувати десятки мільярдів відсотків та вкладів фізичним особам. Люди ошукані, та в нього ж самого 300 мільйонів! Це ціле місто стільки не заробить за рік. І він купляє прокурорів, податкових міліціянтів, суддів, депутатів, телебачення, політичні партії, виборців. І куплене телебачення втовкмачує нам, зомбує нас, хто, мовляв, з депутатів буде кращим президентом, чи прем’єром! І тільки від нас залежить, чи далі мовчатимемо, чи вийдемо на вулицю та зламаємо цю страшну систему!

До переможного кінця

І знов нагадаємо: українські підприємці підготували колективне звернення усім керівникам держави з головною вимогою – негайно скасувати податкову міліцію в Україні. Колективне звернення ще не подано. Адже у найближчих планах членів Торгово-промислової палати – ще кілька акцій під стінами різних районних відділень податкових пацюків. А потім ще – грандіозна «піша хода» від одного з таких відділень до самої Адміністрації Президента. І ось там-то й буде подано колективне звернення.

Настає момент істини – вирішальний бій з податковими пацюками в законі.

P.S. А ми, чесні українські журналісти, найближчим часом обіцяємо пробитися по черзі – до податкової міліції Шевченківського району столиці, податкової міліції Києва та до Державної фіскальної служби України. Й дізнатися в їхніх керівників їхньої думки про одне-єдине головне питання: як воно бути звичайним гвинтиком недолюстрованої системи?