Знаменитый Печерский районный суд г. Киева в лицах

О «подвигах» судей Печерского районного суда не слышал, наверное, только … Впрочем и он, наверное, слышал. Однако, революционная волна народного гнева и радикальных реформ обошлась с судьями Печерского суда как с волнорезом – выбито пару камушков, но конструкция благополучно устояла. Сдача судей Царевич, Кицюка и Вовка выглядела скорее гамбитом. Впрочем, и эти фамилии до сих пор благополучно красуются на сайте Печерского районного суда г. Киева.

Мы решили инициировать сбор мнений о судьях Печерского суда. Ниже приводим перечень персонажей, с фотографией (кого смогли найти в интернете) и коротенькой затравкой, какую нашли на поверхности.

Далее, дорогие друзья, ждём вашего участия. Всё, чего знаете про этих людей – присылайте нам на адрес info.slivasliva@gmail.com, мы разместим на «доске почёта».

Сидящие на Крещатике, 42А:

1. Козлов Руслан Юрійович, каб. 22 /приймальна/
Kozlov 7 июня 2007 г. состоялось общее собрание судей Печерского районного суда г. Киева. Одним из поводов для его проведения послужили события, состоявшиеся 6.06.07, а именно: принятие Высшим советом юстиции решения о внесении представления об увольнении трех судей Печерского районного суда — Светланы Волковой, Руслана Козлова и Валерия Финогеева — в связи с нарушением ими присяги. Заметим, что данное дело рассматривается коллегией судей, в которую входят вышеупомянутые судьи. (Источник)

2. Батрин Олеся Василівна, каб. 30
batrin

3. Білоцерківець Олег Анатолійович, каб. 11
Bilocerkivec Суддя Печерського районного суду Києва Олег Білоцерківець не знайшов підстав для відводу слідчої судді Олесі Батрин, яка розглядає клопотання прокуратури про застосування запобіжного заходу екс-нардепу Михайлу Чечетову.

4. Бортницька Віта Вікторівна, каб. 17
sss «проявила себе» в розгляді справи розробника реєсстрів для Мінюста — ТОВ «Артмастер» (див. тут). Крім того, ця суддя попала в люстраційні списки, причому по різним ділам

5. Бусик Олена Леонідівна (відпустка по догляду за дитиною)
sss

6. Волкова Світлана Яківна, каб. 13
volkova Справу судді Волкової, яка звільнила з-під варти командира «Беркута», направили до суду (Источник)

7. Горкава Вікторія Юріївна, каб. 30
sss Неправомірно виносила рішення про запобіжний захід до Юрія Луценка

8. Кирилюк Ірина Володимирівна, каб. 10
sss Пишуть: «Продажна суддя Ірина Кирилюк відновила на посаді посіпаку Януковича Віталія Москаленка» (Источник)

9. Кицюк Віктор Петрович, каб. 32
Kicuk Наприклад – тут.

10. Москаленко Катерина Олександрівна, каб. 16
Moskalenko За інформацією джерел, сфальсифікувала постанову, винесену за позовом кореспондента Української правди Оксани Коваленко до інспектора Панченка, який в порушення законодавства склав протокол за сфальсифікованим рапортом нібито про те, що кореспондент не зупинилась на вимогу працівника ДАІ Козака. Між тим, ані Коваленко, ані її машини не було в той день на місці правопорушення.

11. Новак Роман Васильович, каб. 35
Новак_web

12. Остапчук Тетяна Володимирівна, каб. 14
ostapchuk

13. Пилаєва Марія-Маргарита Костянтинівна, каб. 31
sss Суддя Печерського суду Марія Пилаєва визнала вбивство Гонгадзе не замовним (Источник).

14. Підпалий Вячеслав Валерійович, каб. 24
sss Суддя Печерського районного суду Києва В»ячеслав Підпалий, за рішенням якого в кінці листопада 2014 р. було знято арешт з рахунків Сергія Арбузова покинув територію України.

15. Отрош Інна Олексіївна
otrosh_w Екс-глава Печерського райсуду Києва Інна Отрош очолила суд в Ялті…

16. Фаркош Юлія Анатоліївна, каб. 18
Farkosh Судья Фаркош, которая отпустила Кернеса под домашний арест, ранее покрывала ГАИшника-преступника (Источник)

17. Царевич Оксана Ігорівна, каб. 33
tsarevich2 12 травня 2015 Вінницький суд відмовив прокуратурі у подовженні для Царевич і Кицюка запобіжного заходу. Прокуратура наполягала на шести місяцях особистого зобов`язання для обох суддів. Вони мали з`являтися в органи досудового слідства, носити електронні браслети.

18. Цокол Лариса Іванівна, каб. 12
sss Жовтень 2010: Слухання скарги про відмову в порушенні кримінальної справи щодо Леоніда Кучми та Володимира Литвина відкладено через те, що суддя Печерського суду Лариса Цокол взяла самовідвід.

19. Гладун Христина Анатоліївна, каб. 36
gladun Активісти київського «Автомайдану» подали заяву в Генеральну прокуратуру України про перевищення службових повноважень та ухвалення неправосудного рішення суддею Печерського районного суду Христиною Гладун

20. Шапутько Світлана Володимирівна, каб. 17
sss 1. Щасливий квиток витягла Світлана Шапутько з Алчевського міськсуду Луганської області, яку в грудні 2014 р. перевели до Печерського районного суду м. Києва
2. Знаменитый Печерский суд Киева 10 июля 2015 года принял очередное скандальное решение. На сей раз отличилась судья Шапутько, которая умудрилась в отсутствии на заседании представителей прокуратуры, милиции  и самого дела, снять аресты с ТРК «Метроград», ТРК «Метрополис» и гостиницы «Русь», захваченных в свое время рейдерами из России.
3. Октябрь 2015: Судья Печерского районного суда Киева Светлана Шапутько взяла самоотвод в судебном заседании по ходатайству о продлении срока содержания под стражей бывшего народного депутата Украины, члена партии «Свобода» Юрия Сиротюка

21. Бабенко Світлана Шотівна, каб. 34
sss Наказом президента П. Порошенка від 07.04.2015 переведена із Свердловського міського суду Луганської області на роботу на посаді судді Печерського районного суду міста Києва.

 

Сидящие на Гайцана, 4:

22. Смик Світлана Іванівна, каб. 404
smyk 2006 рік: на засіданні Комітету з питань правової політики кандидатури майже всіх суддів на безстрокове обрання парламентарями були підтримані, за винятком судді Печерського районного суду м.Києва Світлани Іванівни Смик, проти обрання якої члени комітету проголосували одностайно.

23. Мельник Андрій Володимирович, каб. 406
melnik_w Пукач заявив, що прокурори Володимир Шилов, Роман Волошин і суддя Печерського районного суду Андрій Мельник примушували його не згадувати Леоніда Кучму і Володимира Литвина.
(Источник)

24. Вовк Сергій Володимирович, каб. 304
vovk Засадив за грати Юрія Луценка

25. Ільєва Тетяна Григорівна, каб. 211
sss Суддя Тетяна Ільєва.Печерський суд.Знизила заставу з 1,5 млрд до 10млн Бакуліну,який завдав державі збитків на кілька млрд $.

26. Ісаєвська Олена Володимирівна (відпустка по догляду за дитиною)
sss

27. Карабань Володимир Миколайович, каб. 305
Karaban Декабрь 2007. Ющенко намерен уволить 47 судей за коррупцию. 23-й – Карабань В. Н.

28. Кірєєв Родіон Володимирович
Kireev__580_ Справа Юлії Тимошенко

29. Литвинова Ірина Валеріївна, каб. 306
Litvinova Суддя Печерського суду Києва Ірина Литвинова перебувала під слідством за направосудне рішення — закриття провадження стосовно дружини екс-депутата, втікача Шепелева. Тепер, схоже, так само грає у договірну гру з деякими корумпованими працівниками ГПУ

30. Матійчук Галина Олександрівна, каб. 405
sss 5 грудня 2014. Засідання Печерського районного суду в справі Яреми-Арбузова не відбулось! Суддя Галина Матійчук очевидно ще не получила інструкції з Генпрокуратури яке рішення треба виносити і просто закрилась в залі суду

31. Нездимовська (Медушевська) Анна Олексіївна (відпустка по догляду за дитиною)
Medushevskaya Анна Медушевська, суддя у справі отруєння екс-президента Віктора Ющенка, скористалась підробленими документами, аби засудити екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

32. Середа Катерина Олександрівна, каб. 414
sss Судья Печерского райсуда Екатерина Середа подписывала постановление о закончившемся скандалом на уровне Генпрокуратуры обыске в ювелирном магазине «Граф» (Источник)

33. Соколов Олексій Михайлович, каб. 413
sss

34. Тарасюк Кристина Едуардівна, каб. 314
sss Кроме всего прочего блокировала ходатайства ГПУ о прослушке телефонов В. Януковича, помогая ему покинуть страну.

35. Писанець Віталій Анатолійович, каб. 107
sss

36. Васильєва Наталя Петрівна, каб. 412
sss