Жахи Печерських пагорбів, або Як «кандидат» в президенти Торгово-промислової палати масово грабує сусідів

«Кандидат» в президенти Торгово-промислової палати України – це відомий нині, з руки чесних журналістів, рейдер та шахрай з Одещини Олександр Дубовий. Отой Дубовий, що вже два роки поспіль (одразу після перемоги Революції Гідності чи, може, «революції підлості») не дає спокійно працювати найбільшому та знаному в Європі громадському об’єднанню української бізнесової еліти. Це той самий Дубовий, що руками цілого сонму «ручних» нардепів на чолі з Кужель та заляканих правоохоронців усіх гатунків безпардонно знущається над цілим колективом безневинних працівників ТППУ з усіх куточків України. Це той Дубовий, що ніби отой танк рветься до найвищої посади в Палаті за будь-яку ціну, не гребуючи жодними підлими методами: від брехливих образливих відеороликів в мережі до жахливого правоохоронного знущального «тролінгу» законного нинішнього керівництва ТППУ. Усі ці діяння одеського рейдера чудово показані в нашумілому фільмі-розслідуванні журналістів порталу «Наша Версія».

І, як виявилося, це той самий Дубовий, що вже не два, а цілих 16 (!) років масово відбирає землю у власних сусідів-киян, власників будинків на Печерських пагорбах, мешканців так званої «гори Мічуріна».

 

Спочатку авторові цих строк натрапила на очі вельми цікава стаття з відповідним відеороликом інших наших колег ‑ з інформаційного агентства «ЦКП-інформ». Стаття називається красномовно: «Рейдери сьогодення: у киян масово відбирають землю». Не будемо її переказувати в подробицях, нехай читачі зроблять висновки самі.

А якщо коротко, то в ній йдеться про страшні поневіряння киян, жителів так званої «гори Мічуріна» на Печерських пагорбах, мешканців вулиць Землянської, Мічуріна та інших, що прилягають до Національного Ботанічного саду імені М. Гришка. Виявляється, що кожна друга тутешня сім’я потерпає від свого багатія-сусіда, екс-нардепа від БЮТ Олександра Дубового, його посіпак-помічників – отаких собі «тітушок» з «європейським обличчям» ‑ та підгодованих ним можновладців. При цьому мета Дубового та інших тутешніх рейдерів одна-єдина: вигнати простих киян за насиджених місць й відібрати дорогі прибудинкові земельні ділянки під будівництво розважальних центрів, котеджів, різного гатунку житлових та нежитлових комплексів. І, зазвичай, у відборі чужої власності рейдери-бандити не гребують жодними методами: тут і погрози, і підпали та руйнація будинків, і підробка документів, і фальсифікація кримінальних справ, і ще багато іншої рейдерсько-бандитської підлоти

Отож, мені особисто цікаво стало: а, може, то робота недругів Олександра Федоровича? Ну, працює ж на нього багаточисельна когорта пригодованих ним журналістів у «святій справі» цькування Торгово-промислової палати! То, може, то вороги «душки» Дубового теж отак само підгодували моїх колег? То й вирішив я усе побачити, як кажуть, на власні очі та й почимчикував на Печерські пагорби.

Брехати не буду: серед жертв одеського рейдера вдалося розшукати лише Любов Михайлівну Микал, що мешкає в будинку 7 по вулиці Землянській. Та й того, що розповіла ця мужня жінка, вистачило з лихвою.

 

«Будинок наш спалили, мати померла»

Якраз навпроти будинка Любові Михайлівни, на горі бовваніє 7-поверховий маєток Олександра Дубового. А в самому будинку ще видно сліди пожежі, яка сталася тут влітку минулого року.

— Я тривалий час жила за кордоном, ‑ розповідає Люба. – але весь час спілкувалася з матусею. Років з 10 тому вона повідомила мені, що з’явився якийсь бандит, хоче скупити все на Печерських пагорбах й вимагає від людей «добровільного» продажу земельних ділянок. Це виявся наш сусіда Дубовий. Невдовзі його підручні заявилися й до мами, мовляв, продавай та й залишимо вас в спокої! Мама нічого не хотіла продавати…

— Як оті підручні виглядали? Мабуть, як «братки» з 90-х? – питаю в Люби.

Та ні, нормальні нібито люди. Але одразу пішли погрози: не продасте, спалимо будинок. То мама навіть почала будівельні матеріали збирати, а раптом спалять? Це вже, до речі, на моїх очах було…

На жаль, погрози виявилися не марними. Спочатку люди рейдера повирубували сад сім’ї Микал. Робочі ще й вихвалялися, мовляв, за кожне зрубане дерево їм платили по 140 грн. Аналогія з чеховським «Вишневим садом», м’яко кажучи, не зовсім вдала. Там герой зрубав сад, коли він вже його був, а тут повирубували чужу власність. І той сад простояв десятки років, з післявоєнного часу, коли його посадив дідусь Люби.

Та справжній жах для цієї сім’ї настав влітку 2015 року…

— Я була тоді за кордоном, а мати потрапила в лікарню, ‑ згадує Люба. – То ж вночі, коли нікого, на щастя, не було, вони спалили будинок. В листопаді мама не витримала, померла… Я якось підлатала будинок, вкрила його новим дахом… Зараз ось живу з сестрою, братом та своєю 9-річною донечкою.

Та й на цьому знущання рейдерів над Любою не закінчилися. Ось зараз жінка оформлює спадщину після смерті матері. І що ж? Днями на її телефон прийшла ось така смс-ка: мовляв, обдумуючи питання спадщини, вам необхідно потурбуватися про своє життя та здоров’я!

На питання, нащо рейдереві Дубовому їхня земля, Люба відповідає, що він хоче бути «царем Гори».

— Любо, а звідки у вас впевненість, що то все робили люди Дубового? – задаємо наостанок питання.

— Так вони ж самі прямо про це казали, коли приходили! А щодо погроз я звернулася в міліцію. Відповіли, що справу відправили до архіву, бо телефон, з якого надійшли погрози, не відповідає…

 

Як рейдер старих любить

З матеріалу наших колег з «ЦКП-інформ» довідуємося про ще кілька жахливих історій з життя тутешніх мешканців. Про Олега Коломийцева, якого шахраї позбавили права користування землею. Про жорстоке побиття 84-річної матері Ніни Іванівни Москаленко та інші жахи.

До речі, задля поширення інформації, тутешні жителі створили цілу сторінку у «Фейсбуці» ‑ «Гора Мічуріна»

На ній знаходимо, ну, дуже цікаві записи щодо методів, якими користуються посіпаки Дубового. Подаємо мовою оригіналу:

«24 ноября 2015 года. Печерский р-н, ул. Мичурина, 54. Охранник апартаментов бывшего народного депутата Дубового прострелил ногу из травматического пистолета водителю Фокстрота за то, что тот самовольно отодвинул ограничитель по высоте и имел наглость провезти свой холодильник по новой гранитной брусчатке.

Что интересно, во время оформления происшествия милицией, рядом остановился джип, из которого вышла женщина с девочкой и начала кормить бездомных собак. Собак и брусчатку им жалко — людей нет».

 

«25 декабря 2015 года. Печерский р-н, ул. Мичурина, 54. Работники бывшего народного депутата Дубового срезали забор на прилегающем соседнем участке, т.к. он закрывал вид из окна их клубного дома, который они построили вплотную к соседскому дому, несмотря на то, что сосед начал своё строительство ещё до того, как Дубовой купил свой участок. Возникла драка между охранниками, есть пострадавшие».

 

«29 декабря 2015 года. Вчера, 28.12.2015 года работники ООО «ЖЭК Печерсьскі пагорби» засыпали траншею и положили сверху экскаватором железо-бетонную плиту, не дав Любе с ул.Землянской, 7, у которой в июне сгорел дом, а недавно умерла мама, провести воду в дом, оставив двух женщин с ребёнком зимой без воды. Возник конфликт. А сегодня, 29.12 около 11-00 некто Соколов, вызвал на адрес ул.Землянская, 7 полицию, заявив, что там живут сепаратисты с оружием». Подошедший на разборки представитель ООО»ЖЭК Печерські пагорби» после вопроса о месте официальной работы спешно ретировался.

 

І яким же страшним, нахабним, звірячим цинізмом тхне від олігарха-рейдера у світлі отаких фактів, коли читаєш його передвиборчу листівку-звернення на День людини похилого віку:

«В этот замечательный праздник – День пожилого человека, ‑ звертається бандюган з європейським обличчям до стареньких, ‑ я хочу обратиться к вам, дорогие отцы и матери, к всем, кому было суждено раньше многих встать на жизненный путь и больше нас по нему пройти. Вы богаче многих людей – воспоминаниями, добрыми чувствами, жизненным опытом.

Сегодня Вы вступили в «осеннюю» пору Вашей жизни. И в знак благодарности за то наследие, которое вы нам передали, мы хотим защитить ваш отдых и покой. Мы приложим все усилия для того, чтобы Ваша осень была теплой и безоблачной, а не сырой и холодной».

 

Дайош ТППУ!

І ось сьогодні цей негідник, за підтримки першого заступника голови Адміністрації Президента Ковальчука та п’ятої колони в Палаті ‑ голови Дніпропетровської ТПП, корупціонера Жмуренка преться до найвищої посади в Торгово-промисловій палаті України. Уявіть собі: в крісло президента ТППУ мітить, за влучним висловом журналістів «Нашої версії», «одеський жиган в крокодилячій куртці»! До речі, вони пройшли місцями «бойової слави» Дубового. Виявилося, що там де пройшов Дубовий, органи влади та правоохоронці припиняють свою роботу. Українські закони не діють, їх замінюють бандитські поняття

І це ж лише в інтерв’ю продажному журналістові Міхельсону, опублікованому в газеті «Сегодня» Дубовий говорить про себе, коханого, на посту президента ТППУ якось гіпотетично. Але ж днями до одного з членів Ради Палати надійшов його лист-звернення.

Ось там рейдер, як кажуть, розійшовся! За його словами, він і не приховує вже наполеонівських планів боротися за крісло президента Палати. Адже саме за таким керівником почнеться справжній діалог між елітою українського бізнесу та владою. Бо саме з ним на чолі ТППУ стане справжнім європейським об’єднанням бізнесменів, треба лише, щоб на чолі організації постала «сильна команда впливових людей».

Та назвемо речі своїми іменами, то буде команда звичайних, але дуже небезпечних бандитів. І майно Торгово-промислової палати просто піде з молотка. До речі, журналісти «Нашої версії» теж пройшли місцями «бойової слави» рейдера. Виявляється, там де ступив Дубовий, припиняють роботу правоохоронні органи та органи влади. Замість українських законів встановлюються бандитські «поняття» . За тривалий час – жодного поліцейського рейду!

Так чи слід дивуватися, що рейдер вже практично безкарно почав вбивати киян?

Втім, добре, що в ТППУ все це знають. І добре, що Палата тримається, виграє суди, бореться й поки що перемагає.

Просто задамося питанням, чому ці бандити можуть поводитися отак безкарно? А тому, на думку відомого юриста-блогера Тетяни Монтян, що правове поле в Україні витоптане до континентальної плити. Ні в якому разі не виправдовуючи інтервенції Росії проти України, ризикнемо все ж навести ще одні слова Монтян: «Майдан – це широкомасштабний експеримент по обдуренню багатомільйонного народу».

Ось чому дехто вже навіть з українських патріотів називає нашу революцію Гідності… революцією підлості.

А щоб вона стала революцією Гідності, звісно, не допоможе ні Америка, ні Росія.

Це залежить лише від нашого громадянського суспільства. Від нас самих.

Георгій КАРПОВ